Historie firmy

Základy pro vznik společnosti VILO servis s.r.o. byly položeny již v roce 2006, kdy zakladatel Milan Vidlička zakoupil první pódia a střechy a začal se zabývat pronájmem a montáží mobilních pódií a střech. 

V roce 2014 došlo k založení společnosti s ručením omezeným pod názvem VILO servis, do vedení této společnosti vstoupil Filip Lorenc. V tomto roce následně došlo k rozšíření poskytovaných služeb o zajištění ozvučení, osvětlení a dramaturgické zabezpečení kulturních a společenských akcí. Toho roku jsme se stali největším dodavatelem mobilních pódií nejrůznějších velikostí v regionu. 

V roce 2016 vstupuje do společnosti Ondřej Svaček a ujímá se provozního vedení společnosti. Vzhledem k tomu, že Ondřej Svaček je součastně také majitelem eventové agentury JANTA s.r.o. došlo k prohloubení dosavadní spolupráce a tím pádem může VILO servis nabídnout komplexní technické a produkční služby v oblasti organizace firemních akcí, eventů, svateb či konferencí. 

Za dobu existence společnosti jsme navázali strategická partnerství s profesionály z hudebního průmyslu a spolupracujeme s nejlepšími zvukaři a techniky v ČR.

Jsme schopni tedy zajistit montáž a demontáž podia či party stanu, ozvučení a osvětlení i produkci a dramaturgii Vámi zvoleného programu. Disponujeme veškerým technickým vybavením, a proto nejsme závislí na externích subdodavatelích.

 

Kontakt

Adresa:
VILO servis s.r.o.
Rejskova 1169/23
772 00, Olomouc
IČ: 03081923
DIČ: CZ03081923

Telefon:
+420 724 902 465

E-mail: 
info@viloservis.cz